قیمت ریموت و سوئیچ پژو ۲۰۶

همینطور از آنجا که در صورت گم کردن سوییچ ماشین پژو ۲۰۶ تان شما دچار هزینه های گزاف برای ساخت سوئیچ نو ۲۰۶ و همچنین از بین رفتن وقت تان خواهید شد، ما به شما پیشنهاد از خدمات ما در ساخت سوئیچ یدک ۲۰۶ استفاده نمایید. ساخت سوییچ یدک پژو ۲۰۶ بسیار ارزان تر از ساخت سوئیچ نو می باشد و همینطور موجب جلوگیری از اتلاف زمان شما می شود. ساخت سوییچ یدک پژو ۲۰۶ بسیار ساده تر و کم هزینه تر از ساخت سوييچ ۲۰۶ جدید هست.

جهت ساخت سوئیچ های ضد سرقت ایموبلایزرنیاز بهکد دسترسی ” هست . کد دسترسی برای هر خودرو منحصر بفرد است که توسط بعضی از کمپانی های خودرو ساز هنگام تحویل خودرو همراه با مدارک بر روی کارتی به نام ” کارت سوئیچ ” به خریدار تحویل داده می شود . همچنین بسیاری از خودروساز ها کد دسترسی سوئیچ را نزد خود محرمانه نگه می دارند . خودروسازان داخلی و خارجی از ECU های مختلف در محصولات خود استفاده کرده اند. برای مثال در خودرو پراید از ۵ نوع ECU مختلف استفاده شده است . تعریف کلید در ECU های مختلف شرایط مختلفی دارد که به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول : نیاز به کد دسترسی ندارند و یا کد دسترسی این سری ECU ها برای همه خودرو ها هم مدل خود یکسان است.

دسته دوم : به وسیله کدیاب مخصوص ، از طریق سوکت دیاگ “OBD – II “ می توان کد دسترسی خودرو را استخراج کرد و مورد استفاده قرار داد . دسته سوم : قابلیت کدیابی را ندارند ، و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به کارت کد سوئیچ می باشد. در صورت گم شدن و یا در دسترسی نبودن کد دسترسی ، باید از کمپانی سازنده خودرو استعلام شود و در صورت مقدور نبودن توسط پروگرامر به صورت سخت افزاری از ECU خودرو خوانده شود .

دسته چهارم: این دسته خودرو ها کد سوئیچ ندارد و برای تعریف سوئیچ حتما نیاز به یکی از سوئیچ های خودرو می باشد . در صورت مفقود شدن تمامی سوئیچ های خودرو ، باید به وسیله پروگرامر به صورت سخت افزاری برای خودرو تعریف شود .

برای افزایش آگاهی از شرایط ساخت سوئیچ و نحوه بدست اوردن کد دسترسی خودرو های مختلف ، جدولی تهیه کردیم و اطلاعات لازم بر اساس نوع ECU ، سال ساخت خودرو قرار داده ایم . از تب های بالا کشور سازنده و نام کمپانی خودرو خود را انتخاب کنید تا اطلاعات لازم جهت ساخت سوئیچ خودرو خود ، آگاه بشید .

در دهه ۱۹۸۰ شرکت های خودروسازی برای امنیت بیشتر ماشین ها ، کلید های کد دار را تولید کردند که در هرکدام از آن سوئیچ ها تراشه ای کامپیوتری قرار داشت که دارای کاملا یکتا هست  که برای هر خودرو در دنیا متفاوت است و بدون آن ماشین روشن نمی شود. در کلید مدرن ما با مجهزترین امکانات و استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته انواع سوئیچ ۲۰۶ را تولید می کنیم. اگر شما با مشکل گم شدن سوئیچ ۲۰۶ مواجه شدید، می توانید پس از تماس با دفتر ما و آگاهی از قیمت سوئیچ ۲۰۶ ، اقدام به خرید سوئیچ پژو ۲۰۶ نمایید و پس از ساخت سوییچ ۲۰۶، ان را پس از نشان دادن مدارک خودرو، به شما تحویل دهند. خدمات ما شامل ساخت سوئیچ فابریک، اصلی و اورجینال مانند ساخت سوئیچ ریموت دار پژو ۲۰۶ ، ریموت ۲۰۶ ، سوئیچ تاشو ۲۰۶ ، سوئیچ فابریک پژو ۲۰۶، تعریف سوییچ کد دار  و ریموت ۲۰۶ با استفاده از دستگاه های تخصصی، تعمیر سوئیچ و ریموت پژو ۲۰۶، ایموبلایزر و سوييچ پژو ۲۰۶، ساخت سوئیچ پژو ۲۰۶ صندوق دار ، سوييچ ریموت دار پژو ۲۰۶ صندوق دار SD است.